Правова інформація та умови використання сайту

Умови використання сайту

Прочитайте ці умови, і якщо ви не згодні з ними, не використовуйте цей сайт.

Вся інформація на сайті є інтелектуальною власністю автора і захищена Законом України «Про авторське право і суміжні права». Використання будь-яких матеріалів з сайту можливо виключно з дозволу автора та з додаванням посилання на даний сайт.

Збір інформації

Персональна та технічна інформація, така як ім’я, контактний номер телефону, адреса електронної пошти та інше, яка збирається на цьому сайті, добровільно надається користувачами. Така інформація необхідна для взаємодії адміністрації автошколи Автобан з користувачем веб-сайту, надаючи консультації та всі необхідні (запитувані) дані. Дана персональна інформація використовується лише для задоволення потреб чи побажань користувача цього веб-сайту. Використання зібраної персональної інформації в інших цілях можливе у разі додаткового погодження зі сторони користувача, або у випадках, що передбачені чинним законодавством України.

Також, коли ви відвідуєте наш сайт, використовуються різні технології для збирання та зберігання інформації, результатом роботи яких, може бути збереження запису одного або декількох кукі (англ. cookie) чи анонімних ідентифікаторів. Інформація про IP-адрес та рядок агента-браузера користувача допомагає виявити спам.

Вбудований вміст з інших веб-сайтів

Статті на цьому сайті можуть містити вбудований вміст (наприклад: відео, зображення, статті тощо). Вбудований вміст з інших сайтів веде себе так само, як би користувач відвідав інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати файли cookie, вбудовані додатки відстеження третіх сторін та стежити за вашою взаємодією з цим вбудованим вмістом. Зокрема відстежувати взаємодію з вбудованим вмістом, якщо у вас є обліковий запис і ви увійшли на цей сайт.

Відмова від відповідальності

Автошкола Автобан в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в контент, що опублікований на цьому сайті (опис послуг, ціни, інформаційні матеріали, фото та інше). Відповідальність за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту, школа Автобан за жодних обставин не несе (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності).

Зворотний зв’язок та відгуки

Направляючи нам запит або залишаючи відгук стосовно наданих послуг, користувач несе відповідальність за зміст свого повідомлення, яке не має:

  • порушувати Законодавство України;
  • бути – загрозливим, шкідливим, наклепницьким;
  • суперечити морально-етичним нормам;
  • пропагувати ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною або соціальною ознаками;
  • порушувати авторські права;
  • містити образи на адресу конкретних осіб або організацій.

Ви даєте згоду на те, що будь-яке ваше повідомлення Автобан може видалити з сайту без вашої згоди, а також безоплатно використовувати самостійно без Вашого відома.

Оцінка вмісту:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Ще ніхто не голосував. Станьте першим!)
Loading...

Популярні записи

Вибачте. Даних поки немає.