Точність і похибка вимірювань

Точність і похибка вимірювань

Інтерактивна презентація до уроку фізики у 7 класі призначена в допомогу вчителю для розбору понять «точність і похибка вимірювань» і передує слайдом, що створює гарний настрій: «Здрастуйте, допитливі і наглядові, експериментатори і шукачі наукових знань!

 

Для підведення учнів до формулювання теми і мети заняття, дуже гарний фрагмент з мультфільму: «Як вимірювати удава». На слайді №10 «Сонечко» – посилання на мультфільм ( наYouTube) «Як вимірювати удава?»

Учитель може використовувати цей фрагмент перед розгадкою точного формулювання теми у ребусах

Починати краще всього показ з 6.17 хвилини і використовувати для перегляду залишилися 2 хвилини.

Вчитель може застосувати цей фрагмент після розгадування ребусів, в яких зашифрована точна формулювання теми уроку. Бесіду вчитель конструює на свій розсуд, підводячи учнів до розуміння мети заняття, тому фрагмент можна використовувати перед слайдом №5 або перед слайдом №11.

Діти люблять розгадувати ребуси, тому тема зашифрована для розгадки (на розсуд вчителя та з урахуванням особливостей класу) на трьох інтерактивних слайдах №6 – №8

На слайді № 5, з «розгадайками» для прочитання теми заняття, картинки зі знаком питання містять посилання на ребуси, розміщені на слайдах №6 – №8. Кожен з цих слайдів містить кнопку тригер з відповіддю

Слайд № 9 – формулювання теми, яку діти самі сформулювали

На слайді № 3 для вчителя дається навігація по функціях кнопок, що використовуються в даній презентації

Слайд № 11 – інтерактивний, що дозволяє сформувати уявлення про точності та похибки вимірів. Тригер – сірникова коробка – виводить питання «Яка довжина коробки?» Тригер – полі слайда – виводить лінійку з великою ціною поділки. Ця лінійка – тригер для послідовного виведення запитань: «Визнач ціну поділки»; «Як можна виміряти більш точно?» ; виводить іншу лінійку (коричневу) з меншою ціною поділки.

Тригер – коричнева лінійка з мм поділками – виводить завдання «Визнач ціну поділки»; дозволяє відкрити три виноски, що містять висновки та визначення похибки. Для безпомилкової роботи ВИКОРИСТОВУВАТИ лівий нижній край лінійки (його видно)

Слайд № 12 – інтерактивний, дозволяє навчити робити записи результатів вимірювань. Тригер – заголовок – «Як записати результат вимірювання»

Слайди № 14 – № 15 з кнопкою – тригером відповідей дозволяють допомогти закріпити отримані знання.

Слайд № 15 дозволяє клацанням по секундоміру збільшити його избражение для підрахунку ціни поділки і закрити кнопкою . тут же розміщені тригер відповіді – кнопка внизу і кнопка переходу до наступного слайда.

Слайд № 17 присвячено вирішенню задачі з застосуванням отриманих знань тригером відповіді – кнопка внизу, як і наступний слайд, на якому тригером для виведення лінійки є умова задачі, тригером відповіді – кнопка праворуч внизу.

Оцінка вмісту:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосів: 1, в середньому: 5,00 з 5)
Завантаження...

Популярні записи